Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

Black Diamond

Black Diamond

Витоки американського бренду Black Diamond сягають 1957 року, коли його засновник Івон Шуйнар вирішив розпочати виробництво спеціалізованого альпіністського спорядження. Спочатку це були гаки, але бренд продовжував зростати і розширювати свій асортимент новими продуктами, такими як фріксі та кістки - неінвазивна форма скелелазіння. Компанія продовжує розвивати свої виробничі системи та інноваційні технологічні рішення для різних видів продукції, тим самим зміцнюючи свою сильну позицію в спортивній індустрії протягом багатьох років.

Виробництво альпіністського спорядження є основним напрямком діяльності Black Diamond. Для того, щоб гарантувати високий рівень безпеки користувача, компанія забезпечує ретельне тестування кожного продукту перед надходженням у продаж. В результаті на ринок потрапляють тільки перевірені вироби з відмінною міцністю.

Команда бренду складається з професіоналів, які також є ентузіастами скелелазіння і щодня користуються спорядженням Black Diamond. Свої практичні знання вони втілюють у розробку найсучасніших аксесуарів, які забезпечують відмінну ефективність тренувань зі скелелазіння.

Серед спеціалізованих технологій, що використовуються в продуктах бренду, - FlickLock, система фіксації трекінгових палиць, JetForce, що використовується в лавинних рюкзаках, та airNET, що забезпечує легкість та міцність альпіністських обв'язок. Наразі широка пропозиція бренду Black Diamond включає альпіністське спорядження, таке як кішки, обв'язки, лавинні детектори та експрес-системи, а також інші товари, корисні під час трекінгу (трекінгові палиці, ліхтарі) та технічний одяг.

Розгорнути опис Згорнути опис