Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

Kettler

Kettler

Бренд Kettler був заснований ще в 1949 році і активно працює на ринку з кінця 1970-х. Спочатку компанія займалася виробництвом садових меблів, але в 1977 році вона змінила свою концепцію і представила перший алюмінієвий одноколісний велосипед. Цією подією бренд допоміг зробити революцію у велосипедній індустрії. Відтоді Kettler зосередився на розробці переважно велосипедного асортименту, а з часом також розширив свій асортимент, включивши в нього інші тренажери та столи для настільного тенісу, які швидко завоювали визнання завдяки своїй якості та довговічності. Вироблені столи відповідають високим стандартам, що робить їх ідеальним вибором як для любителів, так і для професійних гравців у настільний теніс.

Kettler - провідний спортивний бренд, що виробляє класичні велосипеди, в тому числі кросові велосипеди для дітей, стаціонарні велосипеди та самокати, а також інші тренажери, такі як орбітреки, велотренажери та ергометри. Протягом багатьох років компанія зосереджувалася на зростанні та розширенні своєї команди. Сьогодні компанія є міжнародним підприємством з більш ніж двома тисячами співробітників, відповідальних за розробку, виробництво та продаж продукції.

У 2009 та 2010 роках PLUS X AWARDS, один з найбільших світових конкурсів у галузі технологій та спорту, нагородив Kettler званням одного з найбільш інноваційних брендів («Most Innovative Brand»).

Kettler вже багато років формує велосипедний ринок і задає нові тенденції, а завдяки своєму найсучаснішому обладнанню підвищує якість тренувань кожного. Вся продукція бренду виготовлена з увагою до деталей, довговічна і, крім того, функціональна та зручна у використанні. Завдяки цьому вироби Kettler можуть успішно використовуватися як новачками, так і досвідченими спортсменами.

Розгорнути опис Згорнути опис