Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

Hayabusa

Hayabusa - поважний американський бренд, який з 2006 року виробляє високоякісне спорядження та одяг для бойових видів спорту. Заснований Кеном Клементом, Крейгом Клементом і Девідом Зікакісом, бренд швидко став одним з лідерів галузі.
Назва Hayabusa, вимова якої - хі-я-бу-са, походить з японської мови і означає сапсан - символ швидкості, сили і точності, що чудово відображає характер продукції бренду. Штаб-квартира компанії розташована в мальовничому Кінгстоні, провінція Онтаріо, Канада, звідки продукція Hayabusa потрапляє до клієнтів по всьому світу.
Спочатку асортимент продукції бренду складався з базового спорядження та тренувального одягу (рукавиці, захисні костюми для бойових мистецтв, рашгарди або шорти). З часом асортимент розширився, і Hayabusa стала брендом, продукцією якого користуються професійні спортсмени з боксу та кікбоксингу по всьому світу. Рукавички Hayabusa особливо цінуються за свою якість і довговічність.
Бренд також відомий тим, що виробляє одну з найкращих ліній одягу для джиу-джитсу на ринку. Прагнення Hayabusa забезпечити найвищу якість екіпіровки для бойових видів спорту проявляється в кожному елементі їхньої продукції.

Hayabusa обіцяє надійність, продуктивність і комфорт, які необхідні кожному спортсмену, незалежно від його рівня. Це бренд, який допомагає прагнути до досконалості, надаючи спорядження, яке надихає, мотивує і дає можливість досягти успіху в бойових видах спорту.

Розгорнути опис Згорнути опис