Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

SELECT

Select

Витоки бренду Select сягають 1947 року, коли його засновник Ейґіль Нільсен вирішив заснувати компанію, що спеціалізувалася на виробництві різних видів м'ячів для командних видів спорту. Це рішення принесло відчутні результати, а сам бренд з роками розширився до дуже великих розмірів. У 1951 році команда Select розробила інноваційний безшовний м'яч, який назавжди змінив підхід до їхнього дизайну. Відтоді сила бренду продовжувала зростати, а його позиції на ринку весь час зміцнювалися.

Вже у 1957 році компанія стала офіційним постачальником м'ячів для Федерації гандболу Данії, а у 1980-х роках продукцію Select використовувала Італійська футбольна ліга. Ці події забезпечили бренду чудову промоцію та дозволили позиціонувати себе серед провідних спортивних виробників. З тих пір бренд виріс і постійно розширює свій асортимент функціональними, довговічними і сучасними товарами.

У 2012 році компанія розробила перший у світі розумний м'яч Select IBall, який став знаковою подією для розвитку бренду. Того ж року Select також уклав угоду зі світовою футбольною організацією FIFA. Сьогодні бренд є найбільшим у світі виробником гандбольних м'ячів і постачає свою продукцію у понад п'ятдесят країн світу. Якісні фірмові м'ячі Select можуть використовувати як новачки, так і професійні гравці командної гри.

Розгорнути опис Згорнути опис