Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

Gregory

Gregory - американський бренд, заснований у 1977 році Вейном Грегорі, з моменту заснування спеціалізується на виробництві туристичних рюкзаків та сумок для трекінгу. Вже у віці 14 років Вейн розробив свій перший рюкзак, а в 1970 році випустив моделі із зовнішнім каркасом. Сьогодні компанія Gregory Mountains Product, що базується в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, посідає високе місце серед виробників рюкзаків, створюючи оптимально функціональні, зручні та надійні моделі.

Бренд базує свій бізнес на філософії, що: правильно спроектовані рюкзаки повинні використовуватися, а не носитися на ходу. Тому Gregory приділяє особливу увагу створенню високоякісних рюкзаків та сумок, що відповідають геометрії чоловіків та жінок, щоб забезпечити зручну посадку та продуктивність на стежці. Кожна ідея спочатку ретельно тестується інженерами, і лише коли вона остаточно доведена до досконалості, випускається на ринок. Бренд настільки впевнений у своїй продукції, що дає на неї довічну гарантію.

Цей унікальний підхід Gregory до виготовлення продукції та інноваційних технологій приніс численні нагороди таким моделям рюкзаків, як Zulu, Tribute, Jade, Kalmia та Katmai. Що пропонують туристичні та мі ські рюкзаки американського бренду? Повністю регульована довжина тулуба з підвіскою на кістковому каркасі та вирізаними плечовими лямками, відділення з активним захистом від пари, бруду та неприємних запахів, перфорована дихаюча задня панель з поясним ременем, система перенесення Gear Guard, спеціально адаптована до жіночої анатомії, або чохол 3-в-1 для брифінгу, дощу та захисту від крадіжки. Заслуговують на увагу такі інноваційні технології, як 3D Hydro Trek, BioSync, Fushion Flex Suspension, Versa Fit або Aerolon.

Розгорнути опис Згорнути опис