Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

Про нас

Sportano — це сучасний мультибренд, який об’єднує в одному місці найкращі бренди та топові товари майже з усіх спортивних дисциплін.   

Наш широкий асортимент від виробників, яким довіряють багато професійних спортсменів та прихильників активного способу життя по всьому світу, включає високоякісне, брендове спорядження для ентузіастів спорту будь-якого рівня. Тож незалежно від того, на якому рівні Ви зараз - новачок, ентузіаст чи професіонал, Ви зможете швидко знайти те, що потрібно саме Вам.  

Наша мета

Ми зосереджуємося на популяризації активного способу життя, заряджаючи спортивною енергією людей, які тільки починають займатися спортом, а також мотивуючи та підтримуючи любителів спорту та професійних спортсменів у покращенні їхнього спортивного потенціалу. 

Ми віримо, що фізична активність – це не тільки здорова та підтягнута фігура, а й стиль життя, захоплення та спосіб проведення вільного часу. Ми заохочуємо Вас приймати спортивні виклики та спонукаємо Вас долати власні слабкості. 

Ми орієнтуємося на інновації та високу якість

У Sportano, як і в спорті, ми розширюємо межі традиційної платформи e-commerce. Ми орієнтуємося на інновації та сучасні рішення, пропонуючи широкий вибір якісного спортивного одягу, взуття, спорядженнь та аксесуарів від провідних світових брендів. Ми інвестуємо в найкращі технології та системи. Ми шукаємо та постачаємо продукцію найвищої якості та класу. Це дозволяє прихильникам спорту, новачкам і експертам, професіоналам спраглим до екстриму, а також - шанувальникам активного відпочинку тренуватися і виступати на дуже високому рівні.

Ми - фахівці та професійні спортсмени-практики

Наша команда складається з найкращих фахівців та експертів на ринку e-commerce, ми - пристрасні спортсмени та ентузіасти активного відпочинку. Щодня ми займаємося пошуком брендового обладнання, забезпечуємо ефективне та якісне обслуговування клієнтів, стежимо за тенденціями та інноваціями у світі спорту, підтримуємо та консультуємо на кожному етапі здійснення покупки, готові ділитися своїми знаннями та досвідом. Ми сформували найкращу команду на ринку, метою якої є представлення найширшого асортименту, багатого на сучасне обладнання та аксесуари.


Виконуючи свою місію, дбаючи про те, щоб пропонувати тільки оригінальне, якісне спорядження від відомих брендів, кожен, хто завітає на Sportano.ua, заряджається спортивною енергією та прагненням до дії.

Гарантія вдалої та безпечної купівлі

Гарантія оригінальності

Sportano є офіційним дистриб'ютором продукції понад 700 брендів. Ми працюємо безпосередньо з виробниками та авторизованими дистриб'юторами, тому Ви можете бути впевнені, що товари, які ми пропонуємо, є оригінальними та походять з перевірених джерел.

Доставка з Польщі

Ми відправляємо замовлення з Польщі, оскільки наш головний офіс, стаціонарний магазин і склад знаходяться в Польщі. Час доставки становить 6-10 днів. Про кожен етап реалізації замовлення ми інформуємо наших клієнтів по електронній пошті.

Ми відкрилися вже на 10 ринках Європи

Sportano дебютував на українському ринку в червні 2023 року. Наразі ми здійснюємо діяльність на 10 європейських ринках, але постійно розширюємося, адже прагнемо поширювати пристрасть до спорту в широких масштабах.

Перевірені та безпечні способи оплати

Ми використовуємо тільки безпечні та популярні способи оплати - сервіс PayU та SSL-шифрування. На кожному етапі покупки та після неї Ви можете скористатися допомогою нашої служби підтримки клієнтів.

Професійна підтримка

Наші експерти дадуть відповіді на ваші запитання та розвіють сумніви щодо конкретних товарів, щоб Ви могли підібрати розмір або тип товару відповідно до Ваших індивідуальних потреб, рівня підготовки та вподобань.