Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

Teva

З 1984 року бренд Teva розвиває свою спадщину, ставши піонером у створенні спортивних та туристичних сандалій. Все почалося на березі Великого Каньйону, де річковий провідник, бажаючи не загубити свої сандалі в річці, прив'язав до них ремінці від годинника на липучках. Так народилася перша модель сандалій Teva, яка започаткувала нову категорію у світі спортивного взуття.
У наступні роки Teva зберегла свій першопрохідницький дух, оспівуючи свободу пошуку, і стала культурним феноменом у всьому світі. Бренд став символом свободи пересування та надихаючих вражень, починаючи від повсякденних і закінчуючи епічними пригодами. Teva також бере на себе зобов'язання перед громадою та захистом навколишнього середовища. В рамках своєї Програми корпоративної відповідальності бренд робить кроки для зменшення споживання води, скорочення викидів парникових газів та створення сталого майбутнього.

Бренд Teva характеризується інноваціями та майстерністю. Кожна деталь взуття ретельно продумана, а фірмові смужки довговічні, позачасові та постійно переосмислюються дизайнерами з усього світу. З 2020 року всі знакові смужки в лінійці продукції Teva виготовляються з переробленого пластику, який можна відстежити та перевірити, що демонструє прихильність бренду до навколишнього середовища.

Розгорнути опис Згорнути опис