Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

SCARPA

SCARPA

Хоча бренд Scarpa був заснований у 1938 році, його розквіт припав на 1956 рік, коли він перейшов до рук італійської родини Парізотто. З моменту заснування бренд зібрав навколо себе професійних взуттьовиків, які перетворили свій практичний досвід у виробництво інноваційного взуття. Відносно швидко, порівняно з іншими брендами, у взутті Scarpa з'явилася культова мембрана Gore-Tex® та інші сучасні матеріали, що принесло бренду особливу популярність і стало важливою віхою в його розвитку. Сьогодні Scarpa є одним з провідних виробників спеціалізованого трекінгового, альпійського та скелелазного взуття. У 2005 році італійський виробник відкрив свою нову штаб-квартиру на зарубіжному ринку - у Північній Америці.

У 1970-х роках Scarpa випустила професійні гірськолижні черевики, які швидко зробили революцію на ринку і стали еталоном для подальшого виробництва. Незабаром після цього з'явилися пластикові альпіністські черевики, які використовували всесвітньо відомі гімалайці та альпіністи.

Компанія використовує у своїй продукції багато сучасних технологій, таких як BI-TENSION, Vibram, ACTIVImpact та SCARPA Sock Fit DV, які дбають про їхню довговічність та значно підвищують комфорт. Асортимент Scarpa включає ряд колекцій взуття для різних видів фізичної активності. Серед них модель для підйому Zodiac, туристична модель Mojito Hike GTX, туристична модель Highball та міська модель Mojito.

У 2021 році компанія Scarpa представила світові свій Green Manifesto («Зелений маніфест»), де заявила, що протягом наступних кількох років буде прагнути до максимально сталого виробництва, покладатися на європейські та сертифіковані матеріали і виробляти в дусі нульових відходів, таким чином значно скорочуючи викиди вуглецю в атмосферу.

Розгорнути опис Згорнути опис