Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

Oakley

Oakley

Витоки бренду Oakley можна простежити до 1975 року, коли його засновник Джим Джаннард розробив інноваційну форму руків'я для мотокросу, яка швидко завоювала ринок. Сьогодні бренд спеціалізується на спортивних товарах, таких як велосипедні окуляри та окуляри, лижні окуляри, сноубордичні куртки, а також годинники, ручки та застібки, рюкзаки та черевики.

Продукція бренду Oakley виготовляється з використанням найсучасніших технологій, таких як High Definition Optics® та Oakley Dual-Peripheral™, і використовується спортсменами в різних видах спорту. Широкий асортимент Oakley охоплює професійних велосипедистів, а також лижників і сноубордистів. У 1980 році бренд випустив свої перші окуляри з О-подібною оправою, а всього через три роки вже розробив спеціалізовані лижні окуляри, які революціонізували попередній підхід до їх виробництва.

Також важливою для формування репутації Oakley на спортивному ринку стала перемога амбасадора бренду, велогонщика Грега Лемонда, на Тур де Франс. Відтоді Oakley продовжує розробляти та пропонувати все нові й нові моделі окулярів, а також інші інноваційні продукти для спортсменів. Сьогодні бренд також включив до свого асортименту високоякісні повсякденні моделі сонцезахисних окулярів, які задовольняють тисячі користувачів своєю якістю та унікальним дизайном.

Розгорнути опис Згорнути опис