Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

Joma

Joma

Joma почала виробляти спортивне взуття ще в 1965 році. Хоча бренд починався з чотирьох осіб, він швидко виріс у ціні та значно розширив свій бізнес. Вже через три роки після заснування компанії було створено перше професійне виробництво для виготовлення інноваційного спортивного взуття.

Знаковим моментом для розвитку бренду стала розробка системи підвіски взуття CPC (Control Press Chamber ) у 1987 році. Цей проект революціонізує підхід до дизайну тренувального взуття та закріплює позиції бренду на спортивному ринку. Всього через рік після цієї події компанія розпочинає співпрацю з футболістами команд «Реал Мадрид» та «Барселона». Це Еміліо Бутрагеньо та Теккі Бегірістайн. Ця співпраця приносить Joma світове визнання і робить продукцію бренду синонімом високої якості та довговічності.

1990-ті роки були періодом стрімкого зростання бренду Joma. Вже у 1992 році спортсмен Фермін Качо, якого спонсорувала Joma, став переможцем у забігу на 1500 метрів на Іграх у Барселоні. Ще однією віхою у розвитку бренду стала поява футбольного взуття з унікальним, яскравим дизайном у 1998 році.

Сьогодні широкий асортимент виробника Joma включає спеціалізований спортивний одяг та взуття для таких видів спорту, як баскетбол, футбол, теніс, падель, волейбол та біг. Моделі взуття для активного відпочинку також складають значну частину асортименту. У виробництві компанія використовує лише перевірені матеріали та технологічні рішення, які характеризуються довговічністю та функціональністю. Серед них водовідштовхувальне водостійке покриття, безшовний крій взуття One Piece та система 360°, яка покращує з'єднання підошви та верху.

Розгорнути опис Згорнути опис