Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 2 500 грн та вагою до 2 кг.

Детальніше про доставку
30 днів на повернення з моменту доставки.

У разі повернення замовлення митний збір не повертається.

Дізнайтеся, як здійснити повернення
Більшість товарів доставляється протягом 6-10 робочих днів. Доставка здійснюється з Польщі.

Терміни реалізації замовлення можуть відрізнятися в залежності від наявності товару.

Перегляньте детальну інформацію
Sportano - офіційний дистриб'ютор більш ніж 600 всесвітньовідомих брендів.

В нашому асортименті представлені виключно оригінальні товари.

Про нас
Nav switch

Введіть пошуковий термін, щоб переглянути підказки.

PUMA

Puma

Походження бренду PUMA та його історія

Витоки бренду PUMA можна простежити у 1920-х роках, коли два брати, Рудольф та Адольф Дасслери, які раніше разом керували взуттєвою фабрикою, що на той час вже була добре відома у спортивному світі, мали розбіжності і вирішили піти різними шляхами та заснувати власні взуттєві компанії. Адольф - батько бренду adidas, а Рудольф - бренду PUMA, який народився рівно 1 жовтня 1948 року.

Розпочинаючи свій бізнес, Рудольф Дасслер інвестував у якість та інновації, що швидко принесло бренду PUMA славу. Перша модель футбольного взуття, PUMA Atom, здобула визнання серед спортсменів, в тому числі гравців національної збірної Німеччини. PUMA здобула репутацію завдяки своєму прагненню вдосконалювати технології спортивного взуття, дозволяючи спортсменам показувати кращі результати.

Спортивні успіхи та інновації PUMA

З моменту свого заснування компанія здобуває популярність завдяки першій моделі футбольного взуття PUMA Atom, пізніше вдосконаленій для гравців німецької національної збірної. Закілька років у взутті PUMA б'ються світові рекорди (у бігу на 100 метрів Хайнц Фюттерер) та виграються олімпійські медалі - золото Арміна Харі, Абебе Бікіля, Гастона Руланца та Мері Ренд. Більше того, у 1970 році знаменитий футболіст Пеле виграє титул чемпіона світу у футбольних бутсах PUMA King.

У цей час PUMA також розширила свій асортимент, включивши до нього спортивний одяг, а пізніше, у 1985 році, розробила першу в світі модель взуття з сучасною системою амортизації Running System, яка поєднує в собі кілька шарів матеріалу, що забезпечує підтримку та стабільність кожного руху користувача. Інновації в дизайні спортивного взуття зробили бренд PUMA одним із лідерів галузі, що приваблює як професійних спортсменів, так і любителів.

Розвиток та колаборації бренду PUMA

PUMA - перший спортивний бренд, який розпочав співпрацю з відомим дизайнером Jil Sander, з яким вони спільно розробляють кросівки PUMA lifestyle для різних користувачів. Ця співпраця започаткувала тенденцію, коли спортивні бренди почали співпрацювати з модними дизайнерами для створення продуктів, що поєднують спортивну функціональність з модним дизайном.
З роками бренд продовжував розвиватися і розробляти передові технології, що застосовуються як у взутті, так і в одязі для різних видів спорту. PUMA стала першовідкривачем такихінновацій, як технологія CELL, що забезпечує поліпшену амортизацію, або IGNITE, яка підвищує ефективність бігу.

Сьогодні в широкому асортименті бренду PUMA є товари для футболістів, бігунів, тенісистів і навіть гравців у гольф. Бренд постійно розширює своє портфоліо новими колекціями та лінійками продукції, які відповідають мінливим потребам ринку.

PUMA сьогодні - інновації та сталий розвиток

Сьогодні бренд PUMA є синонімом якості, інновацій та стилю. Компанія не тільки продовжує розвивати спортивні технології, але й вживає численних заходів для сприяння сталому розвитку. PUMA включає в свої колекції перероблені матеріали та використовує технології, які зменшують споживання води та енергії в процесі виробництва, що є ключовим у боротьбі зі зміною клімату.
PUMA також бере участь у різних соціальних ініціативах, підтримуючи молодих спортсменів і пропагуючи фізичну активність у всьому світі. Компанія співпрацює з некомерційними організаціями та бере участь у соціальних кампаніях, спрямованих на покращення якості життя та розвиток спортивних талантів у різних спільнотах.
PUMA - це бренд, який пройшов випробування часом і залишається джерелом натхнення для багатьох поколінь спортсменів. Взуття та товари бренду уособлюють досконалість, інновації та автентичність. Завдяки постійним інноваціям і прагненню до досконалості, PUMA залишається одним з найбільш впізнаваних і шанованих брендів у світі.

В спортивному інтернет-магазині Sportano.co.uk ви можете знайти найкращі товари PUMA , незалежно від того, чи є ви початківцем або досвідченим спортсменом.

Розгорнути опис Згорнути опис